مزیت های پنجره دوجداره Upvc

پنجرهUpvc

پنجرهUpvc


یو پی وی سی چیست؟و چرا پنجره Upvc ؟

پلی وینیل کلراید غیر پلاستیک که با نام یو پی وی سی معمولا شناخته می شود نوعی پلاستیک سفت و سخت می باشد.یو پی وی سی یک انتخاب برتر برای قاب پنجره دوجداره می باشد که عملکرد و ماندگاری بالایی نسبت به قیمت مناسب آن دارد.پنجره Upvc جایگزینی بهتر از پنجره آهنی و آلومینیومی می باشد.مقرون به صرفه بودن ، یو پی وی سی را به ماده ای محبوب تبدیل کرده و یکی از پر فروشترین متریال ها برای درب و پنجره دوجداره می باشد.Upvc  با توجه به مزایایی که دارد ماده ای می باشد که تاکنون نتوانسته ماده ای با آن مطابقت داشته باشد.

عایقی ایده آل

شیشه های دوجداره یک نوعی عایق ایده آل می باشد . تا حدود ۵۰ تا ۷۰ درصد از گرمای خانه را در اثر شیشه تک جداره از بین می رود.با پنجره Upvc عایق حرارتی بسیار خوبی برای شما ایجاد خواهد شد که بدان معناست که خانه شما دیگر تحت فشار شدید دما قرار نخواهد گرفت.تنظیم دمای خانه شما بسیار آسان تر خواهد بود.زمستان گرمتر و تابستان سردتر.

کاهش مصرف انرژی ها در نتیجه کاهش هزینه قبوض انرژی

دوجداره بودن شیشه ها و یک شیشه اضافی نیز باعث کاهش هدر رفت گرما و سرمای منزل شما خواهد شد.مهمتریت مزیت دوبل بودن شیشه پنجره افزایش عایق بودن آن و کنترل بیشتر بروی دمای منزل خواهد بود که باعث شده انرژی کمتری برای گرم کردن یا خنک کردن محیط منزل نیز مصرف شود که نتیجه آن کاهش قبض های انرژی خواهد شد.

پنجره Upvc  عایق صوتی عالی

درب و پنجره دوجداره با ایجاد سدی بین خانه و محیط بیرونی ، عایق صوتی را بهبود می بخشد.بدین معنی که درب و پنجره Upvc استاندارد تا ۶۰ درصد از ورود نویز و صداها به داخل منزل جلوگیری میکند.اگر در خیابان پر سروصدا ساکن هستید یا در نزدیک شما مدرسه می باشد حتی می توانید از پنجره های سه جداره نیز استفاده کنید.

ارامیش با پنجره Upvc

بالا رفتن ارزش منزل شما

درب و پنجره های Upvc فضایی زیبا به نمای منزل شما خواهد داد و روشی برای بالا رفتن و افزایش قیمت منزل شما خواهد شد.خریداران معمولا در مورد خانه هایی که عایق بندی شده و دارای پنجره استاندارد می باشد استقبال بیشتری می کند.همچنین میتوانید با تعویض پنجره های قدیمی منزل خود نیز ارزش ساختمانی خود را بالا ببرید.

تنوع بالا

انواع و اقسام درب و پنجره دوجداره Upvc موجود می باشد که میتوانید با توجه به سلیقه و نمای منزل خود میتوانید انتخاب های گسترده ای داشته باشید.به نوان مثال پنجره های ارسی برای نمای کلاسیک ، پنجره های دو حالته و تک حالته با توجه به شرایط منزل شما ، پنجره های ریلی برای تهویه مناسب هوا و استفاده از منظره خارج از منزل میباشد.همچنین تنوع رنگی بسیاری در این پنجره ها وجود دارد از سفید گرفته که عمومی ترین آنهاست تا خواکستری ، قهوه ای و غیر…

مزایای زیست محیطی

از انجایی که ماده یو پی وی سی قابل بازیافت می باشد پس از تموم شدن عمر آن به محیط زیست آسیب نمیرساند و همچنین کاهش مصرف انرژی را برای شما در نتیجه کاهش کربن را در پی خواهد داشت.

تعمیر و نگهداری

پنجره Upvc هرگز نیاز به رنگ آمیزی نداشته و همچنین نیازی به رنگ آمیزی مجدد هم نخواهد داشت.جهت نظافت آن به راحتی با یک پارچه مرطوب می توانید فریم های خود را نظافت کنید و هیچگاه دچار آسیب دیدگی یا پوسیدگی نخواهد شد.

پنجره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *