پنجره دوجداره برای خانه های لوکس

انتخاب-پنجره-برای-خانه-های-لوکس

انتخاب-پنجره-برای-خانه-های-لوکس


پنجره دوجداره برای خانه های لوکس

اگر در حال ساخت یک خانه لوکس هستید و یا یک خانه لوکس خریداری کرده اید و نیاز به تعویض پنجره ها قدیمی بدون تخریب را دارید ، باید توجه داشته باشید که پنجره ای که تهیه میکنید مطابق با خانه لوکس شما باشد.این امر به معنای انتخاب پنجره با زیبایی بالا و ویژگی های کار آمد در مصرف انرژی می باشد.در هنگام جستجو برای خرید پنجره برای خانه لوکس خود موارد زیر را در نظر داشته باشید.

جنس قاب پنجره لوکس

خانه لوکس این روزها اغلب از طراحی های مدرن و ویژه ای برخوردار هستند ، باید توجه ویژه ای به جنس قاب و متریال پنجره برای خانه خود باشید که از ارزش ها و زیبایی منزل شما کم نشود.قاب هایی که در حال حاضر در حال استفاده در کشور ما می باشد شامل  درب و پنجره دوجداره  با سیستم آلومینیوم و یو پی وی سی میباشد.

پنجره دوجداره لوکس

پنجره های آلومینیومی

برای خانه های مدرن و لوکس چیزی جز پنجره های آاومینیومی نمیتوانید در نظر داشته باشید . این فلز با ظاهری ساده و درخشندگی و زیبایی که دارد به ساختمان شما جلوه بی نظیری خواهد داد.پنجره های آلومینیومی از نظر قدرت و مقاومت به صورت ذاتی بالا هستند که سایر پنجره های فاقد این مقاومت بالا هستند.بیشتر ساختمان های تجاری دارای پنجره های آلومینیومی هستند ، با این حال آنها با زیبایی خاصی که دارند برای کاربرد مسکونی هم بسیار مناسب می باشند.

پنجره های آلومینیومی ترمال بریک

ترمال بریک نیز نسل جدید پنجره های آلومینیوم می باشد که به دلیل خواص ذاتی که آلومینیوم دارد انتقال دهنده جریان برق و حرارت می باشد.این خاصیت ذاتی که در آلومینیوم موجود است باعث می شود که عایق بودن آن کاهش پیدا کند.اما با اضافه کردن تیغه پلی آمید در پروفی آلومینیوم انتقال حرارت و سرما کاهش پیدا خواهد کرد .همچنین پنجره های ترمال بریک نیز در برابر مواد شیمیایی ، آب و اشعه Uv هم محافظ خواهد بود.

پنجره Upvc

یو پی وی سی بیش از چند دهه است که در حال استفاده می باشد ، و اگر از برند برتر درب و پنجره upvc نیز استفاده کنید قطعا به مشکلی نخواهی خورد و سالیان سال به خوبی می توانید از آن استفاده کنید.یو پی وی سی به صورت پیشفرض سفید می باشد و در صورت تمایل میتوانید آنرا به رنگ دلخواه خود در اورید که به نما و ساختمان لوکس شما یک دست باشد.مدلهای مختلفی در پنجره های Upvc شامل می شود ، پنجره های تک حالته ، دوحالته ، کشویی ، آکاردونی ، فولکس واگنی و پنجره های خاص از جمله پر استفاده ترین نوع انواع یو پی وی سی می باشد.

پنجره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *