قفل کودک پنجره دوجداره و انتخاب پنجره مناسب برای اتاق کودک

قفل-کودک-پنجره-دوجداره

قفل-کودک-پنجره-دوجداره


رسانه ها به طور روزمره اخباری مبنی بر حوادثی که برای یک کودک اتفاق می افتد منتشر میکنند.آمار سازمان جهانی یونیسف نشان میدهد که ۴۰ درصد از اتفاق بد و ناگواری که برای کودکان اتفاق میوفتد داخل خانه می باشد.آنچه باعث نگرانی میشود این است که خانه باید یک پناهگاه امن برای رشد فرزندان شما باشد و در آن با خیالی آسوده و راحت درون منزل به زندگی خود ادامه دهید.اما منازلی که بدون داشتن قفل کودک پنجره دوجداره هستند، درب ها  ، مبلمان ، وسایل منزل محافظت نشده خطر اتفاقات بد و ناگوار را در خانه ها افزایش می دهد بنابراین ارزش انتخاب بهترین راه حل برای امنیت و آسایش در خانه بسیار مهم است.

نقاط خطرناک خانه شامل زیر زمین خانه ، پله ها ، درب ها ، پنجره های دوجداره ، اشیا خطرناک مثل چاقو نیز از این دست موارد هستند.معمولا پیش می آید که در اتاق خواب کودکان که انتخاب پنجره دوجداره آن نامناسب است یا قفل کودک پنجره دوجداره انتخاب شده نیز نامناسب است اتفاقات بد و ناگواری رخ داده است.

شایان ذکر است که درب و پنجره دوجداره مناسب ممکن است محافظت قابل توجهی از کودک در برابر قسمتی از خطرات را تضمین میکند.فرزندان ما به ویژه در سنین کودکی بسیار کنجکاو هستند ، انها غالبا سمت پنجره خواهند رفت و آنچه در بیرون رخ میدهد را مشاهده خواهند کرد.اگر در اتاق ایمن و درب و پنجره Upvc مناسبی انتخاب کرده باشید دیگر نگرانی نخواهید داشت.

راهنمای-انتخاب-پنجره-دوجداره-اتاق-کودک

انتخاب قفل کودک پنجره دوجداره

انتخاب پنجره های Upvc با یک دسته قفل شونده با یک کلید و یک دکمه که مانع از باز شدن آن خواهد شد امنیت اتاق را برای کودکان بسیار افزایش خواهد داد.توجه داشته باشید که کیفیت کلید و دسته بسیار مهم است.یراق آلات کاله کلیت ترکیه نیز این نوع قفل هارا در بازار نیز ارائه کرده و از کیفیت خوب و مناسبی برخوردار هستند.با استفاده از این نوع یراق آلات علاوه بر قفل کودک پنجره دوجداره مناسب و نیز افزایش امنیت در برابر سرقت بالا خواهد رفت.

شیشه های نشکن

شیشه های تقویت شده یا به اصطلاح شیشه های لمینت شده به وسیله متریالی به نام PVB روکش شده است و شیشه ها نیز به یکدیگر متصل شده اند که علاوه بر افزایش عایق بودن مقاومت شیشه هارا افزایش میدهد. اگر کودک شما با یک جسم سخت و سنگین به شیشه پنجره ها ضربه بزند لازم نیست نگران باشید و حتی زمانی که در اتاقش تنها هست با خیالی آسوده به کارهای دیگر خود برسید.این نوع شیشه ها مانند شیشه های دیگر هنگام شکسته شدن به قطعات تیز و برنده تبدیل نخواهد شد و همانند قطعات شیشه اتوموبیل به قطعات ریز تبدیل شده و بروی زمین نخواهند ریخت.

شیشه های سکوریت محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و در بسیار از فروشگاه ها ، ساختمان های تجاری ، خانه ها و آپارتمان ها نیز استفاده می شود.خواص ایمنی آنها بسیار بهتر از شیشه های معمولی می باشد و مقاومت آنها بسیار بالاتر رفته است.

شیشه-سکوریت-در-پنجره-دوجداره-Upvc

پنجره های بدون بازشو

این نوع پنجره های دوجداره Upvc نیز به گونه ای طراحی می شوند که بازشو داخل آنها موجود نمی باشد و فریم پنجره به همراه شیشه خواهد بود.هنگامی که کودک شما در کنار پنجره ایستاده و دارد اتفاقات بیرون را مشاهده میکند بسیار مهم است که هیچ دسته ای یا دکمه ای داخل پنجره شما برای باز کردن آن موجود نباشد. کودک شما در معرض خطراتی که سلامتی آن را تهدید میکنند نخواهد بود.همچنین این نوع پنجره های  بدون بازشو از نظر قیمتی نیز به صرفه و مناسب تر از باقی انواع بازشو دارها خواهند بود و نیاز  شمارا به قفل کودک پنجره دوجداره برطرف خواهد کرد.

انتخاب پنجره بالا بازشو

توجه داشته باشید که پنجره های بالا بازشو به صورت حرکت ضلع افقی در یک محور زاویه دار از بالا می باشد.و علاوه بر تهویه مناسبی که این نوع پنجره ها دارند نیز به دلیل از بالا بازشدن مناسب اتاق کودکان نیز می باشد و افزایش امنیت را برای شما به همراه خواهد داشت.

پنجره

انتخاب پنجره دوجداره Upvc برای کودکانقفل کودک پنجره دوجداره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *