آیا میتوان فقط شیشه پنجره را عوض کرد؟

آیا-میتوان-فقط-شیشه-پنجره-را-عوض-کرد؟2

آیا-میتوان-فقط-شیشه-پنجره-را-عوض-کرد؟2


معمولا پیش می آید پنجره هایی با شیشه های دوجداره یا سه جداره که بسیار مفید و کاربردی هستند و عایق های خوبی هستند خراب شده باشد. نوسانات دمای بسیار بالا ، بلایی طبیعی ، خطای انسانی و … دلایل زیادی هستند که باعث از بین رفتن شیشه پنجره خواهد شد.آیا میتوان فقط شیشه پنجره را تعویض کرد ؟ .در صورتی که قصد تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب را دارید هم میتوانید با ما تماس بگیرید.با مطالعه این مقاله به جواب پرسش های خود را در جهت شیشه دوجداره خواهید یافت.

در صورتی که از شیشه تک جداره و پنجره های قدیمی استفاده میکنید توصیه می شود که با تعویض پنجره های قدیمی خود بدون تخریب مشکل خود را حل کنید.مزایای بسیار زیادی در تعویض پنجره های قدیمی وجود دارد.توصیه می شود که در این مورد صرفه جویی نکنید و با استفاده از پنجره جدید ، عایق بسیار مناسبی در برابر صدا ، گرما و سرما داشته باشید.همچنین به مرور زمان و با کمتر کردن هزینه قبوض انرژی خود نیز به مرور هزینه هایی که انجام داده اید جبران خواهد شد.

جهت مشاهده قیمت انواع درب و پنجره وین تک Wintech کلیک کنید.

دوجداره-و-سه-جداره

اگر درب و پنجره دوجداره یا سه جداره دارید و یکی از شیشه های آن شکسته یا بین دوجداره شیشه ها بخار ایجاد می شود میتوانید با گروه صنعتی پنجره تاپ تماس گرفته تا به شما مشاوره و خدمات لازم را ارائه دهیم.مسئولان فنی و متخصص ما به سراغ شما خواهند آمد و شیشه های دوجداره پنجره را خارج کرده و به کارخانه منتقل میکنند تا تعمیرات لازم را بروی آنها انجام می دهند.توجه داشته باشید که بیش از ۸۰ درصد از پنجره را شیشه های آن تشکیل داده اند و امر بسیار مهم در کیفیت یک پنجره دوجداره تلقی خواهد شد.پروسه دوجداره کردن شیشه شامل پروسه ای که در آن دو شیشه گرید یک و اسپیسر و چسب بوتیل و تزریق گاز آرگان و نمی گیر استفاده خواهد شد.

به دلیل استفاده گروه صنعتی پنجره تاپ از دستگاه های مکانیزه و پیشرفته و کمتر کردن دخالت انسانی این مراحل ، باعث خواهد شد که شیشه دوجداره که در پنجره های Upvc استفاده می شود  از استاندارد بالایی برخوردار باشد که کیفیت عایق آن بسیار افزایش قابل توجهی خواهد داشت.
همچنین شما میتونید برای داشتن امنیت بیشتر از شیشه های سکوریت و لمینت نیز استفاده کنید.در شیشه های سکوریت شیشه معمولی با شوک حرارتی که به آن داده میشود نسبت به شیشه معمولی پنج برابر مقاوم تر می شود و همچنین دیگر مزیت مهم آن در هنگام خرد شدن بصورت قطعات ریز و غیر برنده تبدیل خواهند شد و همانند شیشه معمولی نخواهد بود.شیشه لمینت از دو یا چند شیشه معمولی که با طلق PVB به یکدیگر وصل خواهند شد.از جمله مزیت های شیشه لمینت عایقی بالاتر ، افزایش امنیت و مقاومت بالاتر و هنگام شکستگی مانند شیشه اتوموبیل خواهند بود.قیمت شیشه سکوریت حدود ۲ برابر و قیمت شیشه لمینت حدود ۴ برابر شیشه معمولی می باشد.

انواع-مدل-های-شیشه-از-نظر-شکستن

پنجره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *